Konec negativity, žijme pozitivně!

positive-negativeDnešní dobou cloumá vlna negativních emocí. Jen se podívejme na titulky novin, televizní zprávy, či poslechněme dialogy lidí kolem nás. Ano doba není ideální, ale je skutečně tak zlá, abychom žili jen v negativních emocích? Abychom rozebírali, jak je vše, s prominutím, na hovno? Pojďme řešit to, co se kde daří, úspěchy, nebo třeba kde se dá dobře najíst.

O čem se píše?

Pravděpodobně to pramení z mentality velké části obyvatel tohoto národa. Závist, touha po cizím neštěstí – ano, tohle živí celý tak hojně čtený bulvár. Proč se raději nepíše o úspěších vědců, amatérských sportovců, nebo třeba o tom, kde se hraje nějaké dobré divadelní představení? Odpovím si sám, většina lidí v ČR o to nemá zájem. Naštěstí jsou zde ještě i některé serióznější noviny, které se snaží udržet kvalitu informací na úkor senzací. Tyto noviny ale v rukou většiny obyvatel neuvidíte. Bohužel.

O čem se mluví?

Když cestou do práce, z práce nebo kamkoli vnímám rozhovory okolí, tak je mi někdy trochu smutno, v jakém národě to vlastně žiju. Řeší se jen samé negativní věci a lidé se předhánějí, kdo je na tom hůř.

Naprosto nejhorší cestu MHD jsem zažil v autobuse do průmyslové zóny. Ano, je to možná dáno nižší sociální třídou cestujících, ale co je moc, to je moc. Pokud se chce někdo vrhnout na dráhu zločinu, je to ideální místo pro shánění informací. Dozvíte se, kde se dá co dobře ukrást, kde se dají sehnat levně drogy a podobně. Vrcholem bylo, když se dva chlapi začali předhánět, kdo zná většího zločince. Byl jsem docela v šoku.

Takže co s tím?

STOP negativním myšlenkám. Bavme se o tom, co se kde daří, kde je co dobrého. Šiřme pozitivní energii dále a neposlouchejte negativní stěžování spoluobčanů. Buďme spokojeni a nepřidělávejme si zbytečné starosti.

Já sám Vám budu přinášet články o tom, co se mi kde líbí, kde se dá co dobře koupit či zařídit. Věřím, že pozitivní reklama pomůže dotyčným, o kterých budu psát, tak i vám čtenářům. Pokud Vás cokoliv napadá či máte námět na zajímavá článek či kvalitní službu. Určitě se ozvěte, budu rád.

S úsměvem jde všechno líp!


No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rubriky

Krátké zprávy

  • OSIsoft User Conference v Paříži 16/07/2013
    I když zrovna nepatřím mezi fanoušky Francie, tak se do země baget, sýrů a lahodného vína brzy podívám. Asi 100m od Eifelovky totiž bude 16-19 září probíhat Osisoft User Conference, kde budu svou mateřskou firmu reprezentovat. Tak snad si o Francii napravím své mínění.
My Flightdiary.net profile