2. liga zpravodaj – mé zanedbávané dítě

Zpravodaj FNL

Zpravodaj FNL

Drazí fanoušci fotbalu ale i vy ostatní, je to již 3,5 roku co jsem založil na Facebooku stránku 2. liga zpravodaj. Když jsem stránku zakládal, bylo mým cílem udělat kvalitní FB stránku zabývající se tehdy ještě 2.ligou. No z části se mi to podařilo, ale spousta věcí není tak, jak by měla být.

Na úvod bych chtěl uvést, že celý projekt je veden naprosto neziskově. Na stránce nejsou žádné reklamy a neprobíhají ani masivní výměny odkazů. Nikdo z tvůrců obsahu nedostal ani korunu, stejně tak to platí pro mě. Dělám to pouze ze zájmu o fotbal a zejména FNL, kde jsem za dobu působení v FC Vítkovice a na serveru vFotbal.cz získal spoustu přátel.

 

Co se zvrtlo?
Hlavním důvodem byl nový pracovní život v oblasti IT, kde se mi podařilo udělat značný pokrok, souběžně se studiem. To vše na úkor fotbalu a zejména také zpravodaje 2. ligy. Snažil jsem se získat další lidi, kteří by mi pomohli. Všem jim moc děkuji, ale nikdo z nich se nedokázal zpravodaji věnovat dlouhodobě, pravidelně a zároveň na vysoké úrovni. Sám jsem měl období, kdy jsem se zpravodaji věnoval více, pak ale přišla také období temna, kdy mé „dítě“ pomalu skomíralo.

Co s tím?
Jelikož VŠ bude chvála bohu za mnou, rád bych zpravodaj postavil od sezóny 2013/2014 zpět na nohy a pomohl mu ke splnění dříve vytyčených cílů. Chtěl bych se mu věnovat pravidelně a získat do týmu lidi, kteří se mu budou moci také pravidelně věnovat. Rovněž by zpravodaji slušela také pravidelná tipovačka s jasnými pravidly. Ano vím, toto v posledních letech také nevyšlo. Oslovit o užší spolupráci kluby, hráče a také další portály zabývající se FNL. Na všem budu během podzimu pracovat.

Jak můžete pomoci?
Byl bych rád, kdyby se mezi vámi našel dobrovolník, který mi pomůže s obsahem zpravodaje, grafikou či čímkoliv. Pokud chcete přispívat nepravidelně nebo se podělit o nějakou zprávu, budu rád, když ji na stránku přidáte nebo nám ji pošlete ve zprávě. Pomoci může úplně každý.

Pokud by se mezi vámi našel partner zpravodaje, který by mohl něco přispět oplátkou za reklamu, rovněž to oceníme. Peníze či dary budou využity pro portál na pokrytí (telefon/reklama) a zejména pro ceny do tipovačky, pro kterou se snažím najít hlavního partnera.

Pomoci ale můžete úplně všichni, stačí na stránku přivést vaše známé a fotbalové přátele. Spokojenost vás čtenářů je pro mě tou největší odměnou.

PS: Pokud máte jakýkoliv nápad, tip nebo se chcete jen podělit o váš názor, určitě mi napište. Děkuji!

8 Comments

 1. fotbal fotbal
  11.10.2013    

  Ahoj,
  mám web egol.cz a chtěl bych nabídnout nějakou formu spolupráce. Myslim, že bysme se dohodli…

 2. 19.4.2018    

  Pron blog neighbourhood
  http://men.sexblog.pw/?corinne
  erotic reveiw sex erotic erotic kids erotic short films erotic gifs

 3. 29.7.2018    

  Modern network invent:
  http://jennifer.forum.telrock.net

 4. 29.7.2018    

  My unheard of network contract:
  http://lora.blogs.telrock.org

 5. 5.8.2018    

  Hello.

  Downloads music club Dj’s, mp3 private server.
  http://0daymusic.org/

  Private FTP Music/Albums/mp3 1990-2018:
  Plan A: 20 EUR – 200GB – 30 Days
  Plan B: 45 EUR – 600GB – 90 Days
  Plan C: 80 EUR – 1500GB – 180 Days

  Best Regards,
  Robert

 6. 28.9.2018    

  Blog about sissy life
  cute outfits women cheap dresses online australia rich whtie women
  http://sissytales.porndairy.in/?view.elissa
  cd sissy pics gay man flicks familyporn videos rago panties education out of poverty inspirational quotes about life princess belle dress girlls sex

 7. XEvilBestMebra XEvilBestMebra
  3.10.2018    

  Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And – yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! 🙂
  Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It’s bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
  Neeed more info (just to…maybe kill this Evil? ;))

  Just Google or YouTube for it.
  You’ll be impressed.

  Peace to you, bro! 🙂

 8. Rodrigosauck Rodrigosauck
  14.10.2018    

  Hello. And Bye.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rubriky

Krátké zprávy

 • OSIsoft User Conference v Paříži 16/07/2013
  I když zrovna nepatřím mezi fanoušky Francie, tak se do země baget, sýrů a lahodného vína brzy podívám. Asi 100m od Eifelovky totiž bude 16-19 září probíhat Osisoft User Conference, kde budu svou mateřskou firmu reprezentovat. Tak snad si o Francii napravím své mínění.
My Flightdiary.net profile