2. liga zpravodaj – mé zanedbávané dítě

Zpravodaj FNL

Zpravodaj FNL

Drazí fanoušci fotbalu ale i vy ostatní, je to již 3,5 roku co jsem založil na Facebooku stránku 2. liga zpravodaj. Když jsem stránku zakládal, bylo mým cílem udělat kvalitní FB stránku zabývající se tehdy ještě 2.ligou. No z části se mi to podařilo, ale spousta věcí není tak, jak by měla být.

Na úvod bych chtěl uvést, že celý projekt je veden naprosto neziskově. Na stránce nejsou žádné reklamy a neprobíhají ani masivní výměny odkazů. Nikdo z tvůrců obsahu nedostal ani korunu, stejně tak to platí pro mě. Dělám to pouze ze zájmu o fotbal a zejména FNL, kde jsem za dobu působení v FC Vítkovice a na serveru vFotbal.cz získal spoustu přátel.

 

Co se zvrtlo?
Hlavním důvodem byl nový pracovní život v oblasti IT, kde se mi podařilo udělat značný pokrok, souběžně se studiem. To vše na úkor fotbalu a zejména také zpravodaje 2. ligy. Snažil jsem se získat další lidi, kteří by mi pomohli. Všem jim moc děkuji, ale nikdo z nich se nedokázal zpravodaji věnovat dlouhodobě, pravidelně a zároveň na vysoké úrovni. Sám jsem měl období, kdy jsem se zpravodaji věnoval více, pak ale přišla také období temna, kdy mé „dítě“ pomalu skomíralo.

Co s tím?
Jelikož VŠ bude chvála bohu za mnou, rád bych zpravodaj postavil od sezóny 2013/2014 zpět na nohy a pomohl mu ke splnění dříve vytyčených cílů. Chtěl bych se mu věn