2. liga zpravodaj – mé zanedbávané dítě

Zpravodaj FNL

Zpravodaj FNL

Drazí fanoušci fotbalu ale i vy ostatní, je to již 3,5 roku co jsem založil na Facebooku stránku 2. liga zpravodaj. Když jsem stránku zakládal, bylo mým cílem udělat kvalitní FB stránku zabývající se tehdy ještě 2.ligou. No z části se mi to podařilo, ale spousta věcí není tak, jak by měla být.

Na úvod bych chtěl uvést, že celý projekt je veden naprosto neziskově. Na stránce nejsou žádné reklamy a neprobíhají ani masivní výměny odkazů. Nikdo z tvůrců obsahu nedostal ani korunu, stejně tak to platí pro mě. Dělám to pouze ze zájmu o fotbal a zejména FNL, kde jsem za dobu působení v FC Vítkovice a na serveru vFotbal.cz získal spoustu přátel.

 

Co se zvrtlo?
Hlavním důvodem byl nový pracovní život v oblasti IT, kde se mi podařilo udělat značný pokrok, souběžně se studiem. To vše na úkor fotbalu a zejména také zpravodaje 2. ligy. Snažil jsem se získat další lidi, kteří by mi pomohli. Všem jim moc děkuji, ale nikdo z nich se nedokázal zpravodaji věnovat dlouhodobě, pravidelně a zároveň na vysoké úrovni. Sám jsem měl období, kdy jsem se zpravodaji věnoval více, pak ale přišla také období temna, kdy mé „dítě“ pomalu skomíralo.

Co s tím?
Jelikož VŠ bude chvála bohu za mnou, rád bych zpravodaj postavil od sezóny 2013/2014 zpět na nohy a pomohl mu ke splnění dříve vytyčených cílů. Chtěl bych se mu věnovat pravidelně a získat do týmu lidi, kteří se mu budou moci také pravidelně věnovat. Rovněž by zpravodaji slušela také pravidelná tipovačka s jasnými pravidly. Ano vím, toto v posledních letech také nevyšlo. Oslovit o užší spolupráci kluby, hráče a také další portály zabývající se FNL. Na všem budu během podzimu pracovat.

Jak můžete pomoci?
Byl bych rád, kdyby se mezi vámi našel dobrovolník, který mi pomůže s obsahem zpravodaje, grafikou či čímkoliv. Pokud chcete přispívat nepravidelně nebo se podělit o nějakou zprávu, budu rád, když ji na stránku přidáte nebo nám ji pošlete ve zprávě. Pomoci může úplně každý.

Pokud by se mezi vámi našel partner zpravodaje, který by mohl něco přispět oplátkou za reklamu, rovněž to oceníme. Peníze či dary budou využity pro portál na pokrytí (telefon/reklama) a zejména pro ceny do tipovačky, pro kterou se snažím najít hlavního partnera.

Pomoci ale můžete úplně všichni, stačí na stránku přivést vaše známé a fotbalové přátele. Spokojenost vás čtenářů je pro mě tou největší odměnou.

PS: Pokud máte jakýkoliv nápad, tip nebo se chcete jen podělit o váš názor, určitě mi napište. Děkuji!