Kdo jsem?

martin_hruzikIng. Martin Hruzík

„Život je příliš krátký na to, abychom se zabývali negativními věcmi.“

„Nejlepší věc na světě? Upřímný úsměv…“

Osobnost

Jsem poměrně velký extrovert, který k životu potřebujde další lidi. Mám rád komunikaci a dobrý humor. Pokud by platilo, že smích léčí, tak tady budu asi ještě hodně dlouho. Vyhledávám věci, u kterých můžu využít vlastní kreativitu, nemám rad kažodenní rutinu. Můj věčný optimismus někoho zaujme, ale jiného odradí. Říká se, že bývám nepředvídatelný.

Osobnostní typ: ENTP (Vizionář) a ENFP (Optimista)- výsledky testu

Emoční inteligence: skóre 123 (percentil 95 – podrobný report)

Motivátor: Carnegie Dale

Studium

Vystudoval jsem VŠB TUO Ostrava v oboru  Informatika a výpočetní technika. Diplomovou práci jsem připravil na téma „Analýza chování uživatelů adaptivního webu“, kde se největší částí a přínosem stal algoritmus na rozpoznávání sentimentu (emocí) v česky psaných textech. Během studia jsem dokončil také Oracle Academy. 

Aktuální práce

OSIsoft – software engineer v interface týmu

2.liga zpravodaj – majitel/správce druholigové komunity na FB

fnliga.cz – sportovní redaktor se zaměřením na rozhovory

Martin Hruzík jako softwarový inženýr
Martin Hruzík jako sportovní redaktor
Profesní životopis na Linkedin

Zájmy

Svůj život z pohledu softwarového inženýra a sportovního redaktora jsem již popsal výše. K mým největším dalším koníčkům patří veřejné vystupování a komunikace. V těchto oblastech se zdokonaluji samostudiem a v řečnickém klubu Toastmasters Ostrava, kde jsem aktuálně v roli víceprezidenta a chystám pravidelná setkání. Všichni jste vítáni!

Velice se zajímám o soft skills a aktuálně také emoční inteligenci. Občas pomáhám neziskovým organizacím prostřednictvím UmSemUmTam. Hodně rád cestuji a jsem fascinován leteckou dopravou. K zájmům řadím také divadlo.

Ze sportu pravidelně hraji badminton, rád jezdím na kole a procházím se. Občas si i rád kopnu do balónu či zacvičím doma. Od léta 2014 se zajímám o výživu a snažím se zatočit se svými kily navíc.

Oblíbený citát

Budha: „There is no way to happiness. Happiness is the way.“

Kontakt

Email: me[zavinac]martinhruzik.cz
SKYPE: martinus1828
FACEBOOK: Martin Hruzík
LINKED IN: Martin Hruzík

1 Comment

  1. 30.1.2021    

    tinder online , tinder app
    tinder sign up

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rubriky

Krátké zprávy

  • OSIsoft User Conference v Paříži 16/07/2013
    I když zrovna nepatřím mezi fanoušky Francie, tak se do země baget, sýrů a lahodného vína brzy podívám. Asi 100m od Eifelovky totiž bude 16-19 září probíhat Osisoft User Conference, kde budu svou mateřskou firmu reprezentovat. Tak snad si o Francii napravím své mínění.
My Flightdiary.net profile